Tulemused Hulkur 2017-3

Nr. Ekipaaz
Kontrollajas
Valesid tähti
Punktid
Viktoriin
           
1 Kukemuna Jah (13:49) Korrektne lõppvastus 1  -
2 Metskassid Jah (14:53 + 5min - 30min -> 14:28 ) Korrektne lõppvastus 2 11
3 Maitliis Jah (14:55 + 5min - 20min -> 14:40) Korrektne lõppvastus 3 15
4 Orienteerujad Jah (14:39 + 20min - 10min -> 14:49) Korrektne lõppvastus 4 8
5 Veovõll Jah (15:20 - 20min -> 15:00) Korrektne lõppvastus 5 1
6 Nostalgikud Jah (14:58 + 5min -> 15:03) Korrektne lõppvastus 6 4
7 ROKI Jah (15:06 +5min -> 15:11) Korrektne lõppvastus 7 3
8 Libekala Jah (15:13 + 20min -> 15:13) Korrektne lõppvastus 8 2
9 Uus Proov Jah (15:31 + 5min - 20min -> 15:16) Korrektne lõppvastus 9 -
10 Hulgused Jah (15:13 + 5min -> 15:18) Korrektne lõppvastus 10 9
11 Neli Tankisti Jah (15:24) Korrektne lõppvastus 11 14
12 RMK Jah (15:46 + 5min -> 15:51) Korrektne lõppvastus 12 6
13 Amatöörid Jah (15:57 + 20min - 20min -> 15:57) Korrektne lõppvastus 13 12
14 DoRa8 Jah (15:52 + 10min -> 16:02) Korrektne lõppvastus 14 17
15 Tragid Jah (16:00 + 5min -> 16:05) Korrektne lõppvastus 15 5
16 Lillekesed Jah (15:59 + 60min -> 16:59) Korrektne lõppvastus 16 18
17 Dodekaeeder Jah (15:56 + 1:15 -> 17:11) Korrektne lõppvastus 17 -
18 Lumivalgeke ja ... Jah (14:22 - 10min -> 14:12) Vale 18 -
19 OhjaAh Jah (14:59 + 5min - 20min -> 14:44) Vale 19 10
20 Santovi Garaaz Jah (14:48 + 5min -> 14:53) Vale 20 19
21 Kurjad Prussakad Jah (15:57 + 5min -> 16:02) Vale 21 16
22 Kalehed Jah (15:56 + 15min -> 16:11) Vale 22 -
23 Tammekad Ei (16:12 + 10min -> 16:22) Vale 23 13
24 Korraldaja - - - 7

Hulkuri karika III etapp 2017 - juhend

Hulkuri karikasari 2017 - III etapp nimega "ÕLULUGU"

Loe juhendit

Registreerunud ekipaazid

Nr. Ekipaaz
Piloot
Kaardilugeja(d)
       
1 DoRa8 Raul  
2 Kukemuna Hanna-Liisa Liis, Jaanus, Heiko
3 Lumivalgeke ja kolm kitsetalle Indrek Diana, Sepi, GES
4 Padjaklubi Elo Pluss 3
5 OhjaAh Eerik Priit, Ene
6 Lillekesed Iris Meelis
7 Nostalgikud Silver Mati, Katre, Raivo
8 Hulgused Bruno Kaja, Aare
9 Dodekaeeder Klaarika Oksana
10 Metskassid Iljar Johan
11 ROKI Raiko Kadi
12 Libekala Ermi Teele
13 RMK Rain Anu, AL
14 Amatöörid Peep Kristal Marge, Mihkel, Anna Liisa
15 Santovi Garaaz Selgub Loosiga Treial, Keevitaja ja Lukksepp
16 Uus Proov Ints Ants, Erx jne
17 Maitliis Mari-Liis Taavi Kalle, Maido, Markus
18 Orienteerujad Raul Heidi, Elerin, Tauno
19 Neli Tankisti Jan Oole
20 Tammekad Ahto Eike, Raido, Kert
21 Kalehed Kalev Hedi, Heliise
22 Kurjad Prussakad Isakene Terz
23 Tragid Jan Seire Sanka, kits, possu, kapu, Maaru, Turts
24      
25